Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Ověření identity Zařízení nebylo rozpoznáno..." Jak se ověřit u účtu google?

Čau,

snažím se přihlásit ke svému účtu, ale neustále mi to píše

"Ověření identity
Zařízení nebylo rozpoznáno. Z bezpečnostních důvodů musí Google ověřit, zda jste to opravdu vy"

a chce to po mě ověřit číslo. Jenže to číslo už leta nemám a jinou možnost mi to nenabízí. Nikde nemůžu najít jak mám postupovat a co dělat. Pokud máte nějaké zkušenosti, budu moc rád. zkoušel jsem se přihlásit z několika zařízení a nic nepomáhá. Mám tam nahrané docela cenné fotky a věci na disku, opravdu nerad bych o to přišel. Budu moc rád za každou radu. Děkuji moc.

Neviem či ti to pomôže, ja som zmenil pôsobisko a aj firemný PC z ktorého som sa do účtu prihlasoval. Mal som rovnaký problém ako ty.
Telefón pre overenie som zakaždým ignoroval, lebo žiaden nevlastním. Asi po pol roku nepoužívania účtu ma do neho pustilo. Zrejme logika google
pochopila, že ak som jediný kto sa do neho chce dostať platným heslom, budem jeho majiteľ..