Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Ověření identity Zařízení nebylo rozpoznáno..." Jak se ověřit u účtu google?

Čau,

snažím se přihlásit ke svému účtu, ale neustále mi to píše

"Ověření identity
Zařízení nebylo rozpoznáno. Z bezpečnostních důvodů musí Google ověřit, zda jste to opravdu vy"

a chce to po mě ověřit číslo. Jenže to číslo už leta nemám a jinou možnost mi to nenabízí. Nikde nemůžu najít jak mám postupovat a co dělat. Pokud máte nějaké zkušenosti, budu moc rád. zkoušel jsem se přihlásit z několika zařízení a nic nepomáhá. Mám tam nahrané docela cenné fotky a věci na disku, opravdu nerad bych o to přišel. Budu moc rád za každou radu. Děkuji moc.

Měl jsem ověřený mobil, jenže jsem si musel pořídit nový. Dvoufázové ověření nemám, protože mě vůbec nenapadlo, že taková situace může nastat. Znám své přihlašovací jméno a heslo tak jako co je? Nikde jsem si nenastavil, že i když znám heslo, že mě to tam nepustí. Od toho přeci to heslo je. Jako neřeknu kdybych heslo neznal. Ale já heslo znám. Takže situace nemá řešení?

Už dlouho to číslo co tam mám nepoužívám. Vůbec mě nenapadlo heslo měnit navíc když vím, že heslo prostě nikdy nemůžu zapomenout. Z odpovědí tady cítím, že jsem v podezření, že jsem snad heslo někde ukradl a snažím se někomu vloupat do účtu.

Pokud máte někdo zkušenosti s touto situaci, prosím o radu jak jste situaci vyřešili. Dementní odpovědi typu "číslo zmizelo" a o tom jak mám mít ověřený účet si nechte pro sebe. Znám jméno, znám heslo, tak v čem je sakra problém. Vždyť je to přeci úplný nesmysl tohle.

Představ si člověka, co má jeden mobilní telefon. Z jeho předplacený karty používá internet, má tam ověřený na ni Gmail a jiné zařízení nemá, protože ho nepotřebuje. Telefon mu někdo ukradne. Koupi si v obchodě nový telefon a novou kartu. Stane se mu tahle věc. Tne člověk je teda úplně v prdeli bez všech dat? Musí to mít nějaký jiný řešení, samozřejmě jsem tam psal už před měsícem. Už jsem fakt nasranej.

Neviem či ti to pomôže, ja som zmenil pôsobisko a aj firemný PC z ktorého som sa do účtu prihlasoval. Mal som rovnaký problém ako ty.
Telefón pre overenie som zakaždým ignoroval, lebo žiaden nevlastním. Asi po pol roku nepoužívania účtu ma do neho pustilo. Zrejme logika google
pochopila, že ak som jediný kto sa do neho chce dostať platným heslom, budem jeho majiteľ..