Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zavírený notebook

Zdravím, mám problém mám v notebooku vírus chcem sa spýtať existuje nejaký program ako ho zmaže ?
Notebook pri pripojení USB vytvára Odkaz na všetky usb ktoré pripojím alebo sa spomalil celkovo notebook

popravde ti vôbec nerozumiem, ale ak som pochopil správne tak problém je že dáš skopírovať súbor na USB flashku, tú odpojíš, pozdejšie pripojíš a namiesto súboru tam vidíš len odkaz na súbor, avšak samotný súbor na flashke nie je?
Skúšal si flashku aj v inom počítači? Alebo inú flashku v notebooku?

E: Môžeš do notebooku stiahnut MBAM + ADWCleaner. Prípadne spusti aj nástroj zvaný "mrt.exe", teda ak v notebooku máš Windows čo tiež nepíšeš.