Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV titulky/slabé zobrazenie

Zdravím, už velmi dlho mám jeden problém a tak ma napadlo že by sa tu možno našiel niekto kto ho vyriešil. Mám televízor SENCOR model ma momentálne žial nenapadne, dopíšem ho pozdejšie ale v skratke ide o ten lacný typ televízora do 200e (Nieje to Smart) Obraz je relatívne pekný no problém nastal až ked som si chcel prehrat film z USB. Titulky sú v podstate nečitatelné. Takmer vôbec ich nieje vidieť, zobrazuje ich velmi slabo. Skúšal som hladat aj v nastevení/aj na ovládači no okrem zmeny fontu, kodovania som tam žial nič nenašiel. Nemá niekto podobnú skúsenosť? Prípadne nepodarilo sa to niekomu vyriešiť? Žial tento problém som si všimol u velkého počtu televízorov rôznych značiek.

S tým nič nespravíš. Maximálne môžeš skúsiť iný formát titulkov, prípadne integrované v mkv. K televízoru ale môžeš pripojiť iný prehrávač, trebárs malé raspberry plus kodi. Alebo čokoľvek iné.

P.s. toto je asi jediný dôvod existencie filmov s titulkami v obraze.