Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky CPU k RTX2060

Dobry den

Stavim novy PC ale jelikos v dnesni dobe je tezke se dostat k vykonim grafickym kartam (Ne bazarovim zmetkum :-)) Tak zatim si chci ponechat stavajici kartu stim ze do budoucnosti chci upgratovat na RTX 3070-80. Zakladni desku jsem kopil ASUS STRIX X570-F Gaming a CPU Chci upgratovat z AMD 5 2600 na AMD 5 3600. A rovnou se zeptam zda si zatim muzu ponechat na RTX 2060 zdroj Seasonic Focus GX 550 Gold, stim ze do budoucnosti az budu kupovat RTX 3070 tak chci taktes upgratovat zdroj na silnejsi cca 750W.

Mnohokrat dekuji za odpoved. S pozdravem Dusan.

Pokud už chceš upgradovat CPU, tak z Ryzen 5 2600 jdi minimálně na Ryzen 5 5600X, upgrade na Ryzen 5 3600 se moc nevyplatí. Zkontroluj si jestli tvá deska CPU podporuje, měla by ale nedíval jsem se.