Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač na zvukovou kartu

Ahojte lidi prosim vás nemůžu nikde najít ovladače pro tuhle zvukovou kartu: Hercules Gamesurround Muse XL LWHA521-T9 a windows xp mi je už nenainstaluje. Pomozte mi prosím najít ovladač pro tuhle kartu :-( předem děkuju moc

už 20 let furt stejně:
1. chipset driver základní desky.
- jestli už neexistuje výrobce z.d., hledat podle chipsetu u výrobce chipsetu
- u značkových pc se hledá support podle názvu pc
2. restart
3. zvukovka (vybalená ven ze zipu), nebo cokoliv dalšího, už bez pořadí

kdo neví název své základní desky nebo pc, použije diagnostický program: sysspec, speccy, ...

A zkusil jsi někdy trochu samostatně použít google? Obrázek, co jsi upnul - text chybějícího driveru jsem do googlu vložil ... asi takto
https://postimg.cc/F1MdsjqZ
a naskočilo mi milion možností. Já bych šel hned po tom prvním odkazu, stáhnul ho a manuálně nainstaloval. Postup tam máš napsaný ... jak na to, jen záleží, co za SP máš, či SP1, 2 nebo SP3. 8-)

P.S.: Nemám tvoji zvukovku, tedy ani drivery, ale snad ti pomohl můj manuál k definitivnímu zprovoznění.

No totiž zvukovka která je v základní desce zabudovaná už, tak ta by měla bejt špatná protože když jsem stáhl ovladače tak stejně nefunguje ale když jsem koupil tuhle hercules (byl to starší pán a říkal že funguje že byla vyndaná z funkčního počítače) a stáhlo mi to ty ovladače tak už mi jde spustit i pisnička přes windows media player ale zvuk prostě stále nic :-( :-(

No, snaha byla. Je dobré, že jsme si s drivery poradili, ale i tak je nám to nabzum. Na aukru se zvukovka do usb dá koupit nová za necelých 60Kč. A pak to propojil s repráky, nebo sluchátky. Jak říkám, taky jsem si externí zvukovku koupil - a nelituju - zařízení mi dělá, co od něho čekám. 8-)

P.S.: A aspon ses naučil nějaké nové věci, co jsi nikdy nedělal. Příště budeš soběstačnější.