Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí kino, LCD televizor, stará VHSka a digitální vysílání - jak to rozchodit resp. co koupit?

Ahoj, chystáme se koupit si LCD televizi kvůli digitálnímu tuneru a potom ještě satelit nebo anténu na digi vysílání. Problém je v tom, že jsme za těžký prachy (12000,-Kč) koupili VHS recorder a má pouze SCART a anténní vstup se zesilovačem. Dále ještě k tomu DVD domácí kino. Nyní to máme zapojené tak, že anténa analog jde do VHS, z VHS jde anténa do televize a odtud je to propojeno SCARTy vzájemně mezi sebou. Když koupíme TV s tím digitálním tunerem, jakou máme volit (jaké konektory, jestli SCART nebo jiné), aby se mohly propojit tato zařízení mezi sebou a případně jak? Díky za odpovědi, moc jsem toho přímo na toto zapojení zařízení nenašel a jsem v tomto oboru lama. :-[ . Díky za odpovědi.

je jasné, že teď už je pozdě "bycha honit", ale za 12000 jste mohli mít HDD rekorder Pionner,nebo Panasonic s DVB-T tunerem.
A musím si rejpnout - za ty prachy je pozlacenej ?
a jinak jirka44 a anarchist pravdu dí.