Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto iPhone X

Potřebuji poradit, mám iPhone X 64Gb, má tyto vady:
Displej po stisknutí tlačítka pouze problikne.
Když mi někdo volá tak slabě vibruje ale zvuk nejde.
Dotyk na nějakých místech funguje ale vidím pouze černou obrazovku takže klikam a někde to vibruje někde ne.
Displej je nahoře docela odlepeny.
Šroubky na výměnu displeje jsou zničeny.

Potřebuji vědět když vidím pouze černo jestli když vyměním displej tak bych problém vyřešil, nebo je problém někde jinde třeba základní deska apod...
Děkuji za rady.

To jsi od někoho koupil? Nebo je nový? Nový reklamovat, koupený od někoho mu otlouct o hlavu. Jedná se patrně o silně zdevastovaný telefon. Nebude odlepený displej, ale dotyková vrstva. Když displej problikne, asi vadný nebude, vypadá to na desku. Nespadl telefon do vody?