Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneDrive

Dobrý večer,

mám v počítači OneDrive, který je s ním synchronizovaný. Z ploch jsem přesouvala složku do umístění D:. Objevilo se oznámení, že tato složka bude po 30 dnech smazaná ze všech zařízení. Přesto jsem přesun provedla. Složka se nyní nachází v přesunutém (novém) umístění. Poté jsem dala smazat původní složku z plochy a objevilo se to samé oznámení. Soubory určené ke smazání se opravdu nachází v koši OneDrivu. Mám složku na disku D: v bezpečí, nebo se mi smaže i zde?

Pokud by OneDrive opravdu vše kompletně smazal, jak mám tomu do 30 dnů předejít (kromě obnovení položek z koše)? Děkuji.

one drive nepoužívám, tak jen domněnka:
ten cloud synchronizuje jen některé, ehm, složky - asi to co je součástí profilu uživatele = i plochu.
tipuju, že d: si onedrive nevšímá, musel by na něj být extra nastaven.

potom by mělo být vše na d: ve větším bezpečí než v cloudu.