Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s výměnou SSD místo DVDrom

Ahoj,
mám zvláštní problém se zapojením SSD disku přes SATA port na který bul původně zapojen CDrom v Acer VN7-572g. Zakoupil jsem rámeček, disk do něj vložil a vyměnil za DVD mechaniku.
Přes disk manager jsem vytvořil GPT partition a následně zadal quick format NTFC. Formát mi po 20 min napsal že nebylo možno provést. Disk jsem viděl ale pouze název nic víc žádné údaje (velikost, označení...). Po restartu který několik hodin mi naběhl systém a disk jsem tam viděl nicméně po dalším zkušebním restartu systém opět loaduje už hodinu...

Nevím kde může být chyba. Díky za jakékoliv podměty.

Tak musí být portem nebo rámečkem. Prohodil sem HDD s SSD a v klidu nainstaloval OS. Následně v rámečku HDD osadil do SATA portu. Povedlo se mi to nahodit a naměřit read/write 0,5 MB/s a 64 MB/s Jelikož mi DVD mechanika fungovala bezproblémů tak si držim palce aby to bylo tím caddy boxem...