Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2007 a dva přístupy k mailu

Ahoj!
V práci se peru s nastavením Outlooku 2007 tak, abych na dvou pc mohl spravovat jednu emailovou adresu pomocí barevných kategorií.
V bývalé práci jsme měli asi trochu novější outlook, ale ve 4 lidech jsme fungovali na jednom poptávkovém mailu a jen jsme si přiřazovali barvy (kategorie), abychom si to rozdělili... Dnes jsem se o to pokoušel na jednom pc s Outlookem 2007, gmailový email jsem propojil, ale zvolil jsem protokol IMAP a ten prý nepodporuje kategorie (zjistil jsem až po hodině marného hledání na internetu, kde že ty spropadené kategorie jsou). Protokol POP3 prý maže zprávy z původního mailu... Mám trochu strach s tím v práci experiemntovat, abych nezpůsobil tragédii... Umíte mi poradit, jak na to? Případné dotazy rád zodpovím.

Díky, Bartex!

Ani imap ani pop3 nepodporujú nič také. Pomocou ímap si môžeš maximálne tie maily rozdeľovať do rôznych priečinkov (namiesto označovania farbami). Pomocou pop3 nespravíš nič čo by sa dalo zdieľať s iným klientom.

V bývalej práci ste mali exchange server, alebo office 365 služby.