Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska

Ahoj, prosím o možnosti. Zapnu PC a nic, ani nepipnul, jelikož už jsem to zažil, bez jakéhokoliv prověření jsem neváhal zakoupit nový zdroj. Jenže, po montáži nového zdroje, zapnu a zase nic, opět ani pípnutí. Prověřím zdroje a oba jedou. Je možné že je tedy špatná základní deska? Nebo jsou i jiné možnosti? Děkuji za varianty.

Myslím že je to deska, nevím jak moc řídí čip rozdělení proudu ale pokud odpojím zdroj od desky a přemostím tak aby zdroj se rozjel tak my normálně běží disk ( jde proud) v případě že je zdroj napojený na desku proud do konektorů vůbec nejde

Tak ja to teda skusim, ale musime ist od zaciatku. Prve, co vidim na foto, preco je grafika pripojena cez molex? To ten zdroj nema priamu vetvu na grafiku? A teraz k tej rade. Po prve, odpojit vsetky HDD,SSD. Vytiahnut vsetky pamate. Zresetovat BIOS. Zasunut jednu pamat do lubovolnej pozicie a srobovakom skratovat PIN a tak sa pokusit zapnut pocitac. Ak to nepojde, tak vyskusat ostatne pozicie pre pamate a potom druhu pamat tak isto. Ked to ani tak nenabehne a zdroj si ako problem vylucil, tak je v prdeli budto doska, alebo procesor, alebo aj oboje.

Základ v takovém případě je náhrada start tlačítka zkratnutim pinů např. Sroubovakem.
Změření napětí baterie na desce nebo koupě druhé.
Reset CMOS.
Odstrojení desky od toho co není potřeba pro zapnutí - rámky, grafika
Vytáhnutí desky ven , prohlídka soucastek vyjmutí a nasazení CPU zkouška zapnutí venku