Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska

Ahoj, prosím o možnosti. Zapnu PC a nic, ani nepipnul, jelikož už jsem to zažil, bez jakéhokoliv prověření jsem neváhal zakoupit nový zdroj. Jenže, po montáži nového zdroje, zapnu a zase nic, opět ani pípnutí. Prověřím zdroje a oba jedou. Je možné že je tedy špatná základní deska? Nebo jsou i jiné možnosti? Děkuji za varianty.

Základ v takovém případě je náhrada start tlačítka zkratnutim pinů např. Sroubovakem.
Změření napětí baterie na desce nebo koupě druhé.
Reset CMOS.
Odstrojení desky od toho co není potřeba pro zapnutí - rámky, grafika
Vytáhnutí desky ven , prohlídka soucastek vyjmutí a nasazení CPU zkouška zapnutí venku