Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizení dat po připojení druhého HDD

Dobrý den,

Koupil sem si 2TB pevný disk, protože sem měl jen 1TB (HDD) a 256GB (SSD) disk a to mi nestačilo. Po zapojení druhého pevného disku sem ho přes Správu disků "zprovoznil". Vše bylo ok, překopíroval sem pár filmů. Pak sem odešel a když sem se večer vrátil, skoro 800GB dat z původního pevného disku zmizelo... Nevíte někdo, co mám dělat? Přece se nemohly jen tak vypařit?

screen ze správy disků nikde (ten stejně nestojí za nic, neukazuje rozumné informace)

ale existuje stádo free partition managerů - niubi partition editor, minitool partition wizard, easeus partition master, ...
třeba by nad tím obrázkem někoho něco napadlo.

doteď sem s tím nikdy neměl problem. Musí to být něco s tím novým diskem

proto je jeho typ tajný, poslední roky klasika.