Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GA-965P-DS4 - Update BIOS-u

Zdravím všechny, mám zmíněnou desku, povedlo se mě sehnat CPU Q6600 (1066MHz) ale na desce mám pouze verzi BIOS-u F6, bohužel k dodaní microcodu a podporu Q6600 potřebuji min F7 (stačí mě jen F7 díval jsem se že je i F11 atd ale to není třeba)

Otázkou je, přes Win mě to nepustím protože to nepodporuje 64-bit systém instalaci, když jsem to dal na Flash disk ( soubory : FLASHSPI,965PDS4.F7,autoexec)
A zkusil udělat flash tak mě to v BIOS-u pustí jen přes Floppy kterou opravdu nemám :D nějáká možnost jak to donutit aby to bralo s Flash disku? nebo je na to nějáký program? Díky :)

Prastará doska,podporuje len upgrade biosu pomocou diskety a DOS programov awdflash alebo afudos,je možné použiť aj upgrade biosu z CD,ovšem mechanika musí byť zapojená cez IDE/ATA radič ,SATA a USB mechaniky niesu podporované

mohl jsi zatím obeslat známé, jestli nemají doma starý pc s disketovou mechanikou, tu fdd pučit.
ale museli by najít i bootovací disketu, vidím že z průzkumníka neznáš ani celé názvy souborů, nemá cenu zkoušet vlastní výrobu.

taky by se dal stáhnout image jednoduché boot diskety, programem winimage rozebrat config.sys/autoexec.bat a zeditovat podle návodu na flashování. pak zapsat na cd-rw.

a když známí nebudou mít disketu, tak aspoň normální základní desku příčetnější generace. nebo dnes už jinak nevyužitelný notebuk s 2jádrovým cpu, raději s w7-8.1

Teoretický by to šla udělat virtuální disketa plus na ni přidat ten BIOS a vypálit jako cd ale já bych do toho nešel.
Jedna možnost sehnat disketovku a disketu.

Druhá možnost starý pevný disk (třeba staré SSD 120gb)na který nainstalovat část systému Windows me.melo by stačit přenést systém viz syntax příkazu format.

Teoretický by to šla udělat virtuální disketa plus na ni přidat ten BIOS a vypálit jako cd ale já bych do toho nešel.
Jedna možnost sehnat disketovku a disketu.

Druhá možnost starý pevný disk (třeba staré SSD 120gb)na který nainstalovat část systému Windows me.melo by stačit přenést systém viz syntax příkazu format.