Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GA-965P-DS4 - Update BIOS-u

Zdravím všechny, mám zmíněnou desku, povedlo se mě sehnat CPU Q6600 (1066MHz) ale na desce mám pouze verzi BIOS-u F6, bohužel k dodaní microcodu a podporu Q6600 potřebuji min F7 (stačí mě jen F7 díval jsem se že je i F11 atd ale to není třeba)

Otázkou je, přes Win mě to nepustím protože to nepodporuje 64-bit systém instalaci, když jsem to dal na Flash disk ( soubory : FLASHSPI,965PDS4.F7,autoexec)
A zkusil udělat flash tak mě to v BIOS-u pustí jen přes Floppy kterou opravdu nemám :D nějáká možnost jak to donutit aby to bralo s Flash disku? nebo je na to nějáký program? Díky :)

Teoretický by to šla udělat virtuální disketa plus na ni přidat ten BIOS a vypálit jako cd ale já bych do toho nešel.
Jedna možnost sehnat disketovku a disketu.

Druhá možnost starý pevný disk (třeba staré SSD 120gb)na který nainstalovat část systému Windows me.melo by stačit přenést systém viz syntax příkazu format.