Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na náročné hraní her

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli tahle sestava bude stačit na náročné hraní počítačovích her, HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16, SilentiumPC Ventum VT2 EVO TG ARGB, černá, Toshiba P300, 3,5" - 2TB, BULK, ASRock B460M PRO4 - Intel B460, Intel Core i5-10400F, SilentiumPC Vero L3 - 500W, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4G, 4GB GDDR5, Windows 10 home

Změna předmětu, původně: Sestava (host)

Notebook, moderně laptop je skvělý pro náročnejší uživatele, hráče. Tento božský stroj (vynález) může hatit pouze nezkušený, mladý, neotrkaný, pesimistický, vulgární, oplzlý člověk (udavač stb) Shrňme si výhody:

aktuálně lepší poměr cena výkon
nemá vykoupené RTX od těžařů, příživníků, kapitalistů co by nejraději chleba jedli za vysedávání po hospodách, krčmách a zadarmo bez práce brali chudým, poddaným z ruky jejich ručně, pracně vyrobený výrobky výměnou za satanovi peníze (pečivo,sýry,mléka,uzeniny...)
nikdo nikoho nenutí, aby stroj používal v posteli, zaprášené udusané nevyvětraném pokoji, plném zvratků po pohledu na televizní zprávy o koronavirovej krizi. Životnost je téměř totožná, s určitými pravidli (nehrát na ve společnosti uznávaných 144fps, volný prostor pro chlazení ze spoda..., žádný Ejsr, Senkór, Tošiba

Dovoluji si tě zdvořile upozornit, že jestli sem budeš psát takové blbosti, budu je okamžitě mazat. Až mě mazání přestane bavit, bude následovat ban. (host)