Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč jste teď na netu?

Tož je sobota, v TV jsou nějakým omylem premiéry
a na Poradně je hafo lidu, což je príma.
Nebaví vás TV, máte nehezkou manželku/přítelkyni?
Nudíte se atd...?

Pro šťouraly: ty premiéry v TV uvidím ještě nejmíň 5x,
rád si poklebetím o PC a zítra nemusím do hákovky.

Souhrou okolností jsem dostal jako dárek 0.5 litru domácí
pálenky z višní a nic lepšího jsem ani vzdáleně neokoštoval.
Pokud jste pili nějakou opravdu super trnkovicu, tak tohle
je snad 3x lepší, ani tomu nechcu věřit.
Kdyby to šlo, tak bych vám každému nabídnul štamprlu,
zatím to nejde poslat mailem. :))

Tak mandlovicu neznám. Musí to být něco. Ale hlavně se nepředávkuj, víš žes mi slíbil uveřejnit tu novou povídku.

Kyanovodík vzniká enzymovými nebo chemickými reakcemi z kyanogenních
glykosidů. V našich podmínkách je nejdůležitějším kyanogenním glykosidem amygdalin,
přítomný v rostlinách čeledi růžovitých, (Rosaceae). Jeho významnými zdroji jsou hořké
mandle a pecky švestek, meruněk, broskví a třešní. V malém množství je také obsažen
v jádrech jablek a hrušní.

Ježíšmarjá, tys' mě vyděsil! Radějí sáhnu po mergli, taky máme v zásobách. Nevím jak ten kamarád tu mandlovici dělá - mandle nejdou přeci rozmačkat a zkvasit? Ale fakt ten líh:)) voní po mandlích. Máme od něj slivovicu, meruňku, hrušku a tu mandli. Vše řádně a několikrát destilované, takže alkoholu je tam odhadem 50-60%. Jen doufám, že tam necpe to ovoce i s jádrama a peckama :-?.

PS: Deprese také znám, právě zvolna do ní začínám při téhle noční šichtě upadat. Měl jsem být úplně jinde a nas*ral jsem tam tímhle subbotnikem hodně lidí, kteří mě čekali na víkend. To už je holt úděl majitelů firmy a třeba zaměstnanci tohle nevidí a akorát pak držkují, že je okrádáme o peníze z jejich těžké práce a tyjeme z jejich mozolů.

//Edit: Zatím čti ty staré ;-):-)

To jsem nechtěl, jen si dej.

To už je holt úděl majitelů firmy a třeba zaměstnanci tohle nevidí a akorát pak držkují, že je okrádáme o peníze z jejich těžké práce a tyjeme z jejich mozolů.

Tak to prostě z jejich pohledu je a nic s tím nenaděláš. To je taky nepřenositelná zkušenost. Když jsem kdysi dělal v kolbence dělňase a potom mistra, krásně jsem to sledoval. Můžeš to stokrát vysvětlovat ale pokud si to dotyčný nezažije na vlastní kůži, nepochopí. A je to hrozně nevděčné, buď je člověk dobrák a potom je za blbce, nebo zjistí že z něj mají už moc velkou srandu tak přitvrdí a je za hajzla.

Už jsem si dal, mňam!! Nesmím to přehnat, nebo budou kalkulace takové, že jim vyskočí klobouk. Jj, přesně tak. Když už si zaměstnanci dělají co chtějí, lépe řečeno nedělají nic, tak se nas**ru, seřvu všechno na dohled na dvě doby až z nich lítají chlupy. Sice zaslechnu mumlání "se zase blbě vyspal", ale aspoň je na nějakou chvíli pořádek :)).

Proč jste teď na netu?

Tak momentálně jsem tu proto, abych si rozšířil nějaké vědomosti v oblasti výpočetní techniky:i:
Jinak hledám na googlu, nějaké dráhy( Pro RC auta) v Praze, protože jsem si objednal takovou malou hračičku.:))

http://www.rcauta.cz/zbozi/5160/Thunder-Tiger-Mitsu bishi-Lancer-3-5160.htm
Hledám místo, kde bych s tím mohl blbnout (doma určitě ne!)...

Protože jsem ve škole, kde méma přednášku a probíráme nějaký dementní Turvingův stroj, který mě nebaví a navíc se v těch rovnicích vůbec nevyznám. ;-)