Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč jste teď na netu?

Tož je sobota, v TV jsou nějakým omylem premiéry
a na Poradně je hafo lidu, což je príma.
Nebaví vás TV, máte nehezkou manželku/přítelkyni?
Nudíte se atd...?

Pro šťouraly: ty premiéry v TV uvidím ještě nejmíň 5x,
rád si poklebetím o PC a zítra nemusím do hákovky.

loading...

V televizi Sedm let v Tibetu, ne že by to bylo tak hrozný ale už jsem to viděl 2x. Manželka na to samozřejmě kouká a na druhé TV nemám satelit. Šel bych na pivo ale do hospody to mám daleko a nechce se mi do zimy. Práce tady mám spoustu, odvirovávám, reinstaluju atd a KVM switchem si přepínám mezi zákazníkovým PC a svým s poradnou.

Tak to taky znám... Měli jsme jen jedno vozidlo, takže nákupy jsem trávil v restauraci v Tescu, jinak bych asi vykvetl. Byl jsem tedy takový ten taxikář. V souvislosti s kamarádkami manželky mě napadla jedna věc - na otázku "Líbí se ti ta ____________(libovolné jméno)?" nejde odpovědět uspokojivě. Odpověď "ne" je považována za nejtěžší lež a důsledky odpovědi "ano" si lze domyslet...:-|

Otázek na které nelze manželce dát uspokojivou odpověď je celá řada. Když o tom tak přemýšlím tak vlastně skoro všechny. Nejlepší je když nabyde dojmu že všechno ví nejlíp (ona a její kamarádky) a přestane se ptát. Člověk má potom klid, jenom je z klidu občas vytržen nutností řešit průsery které jejich neomylností nutně nastanou.]:)

Mně se osvědčila odpověď "Je ňáká taková divná".

Správně vycepovaný manžel je ten, který po předložení fotografie polosvlečené Katie Price nehne ani brvou a procedí mezi zuby jednu ze dvou možností:

a) o tu bych neopřel ani kolo
b) na tu bych nesáhl ani drátem v rukavicích

Odměnou mu budiž mastná pusa manželky Libuny a mimořádně velký řízek k večeři....

Mně se osvědčila odpověď "Je ňáká taková divná".

a) o tu bych neopřel ani kolo
b) na tu bych nesáhl ani drátem v rukavicích

Pokud by se muž mého srdce takto vyjádřil o mé kamarádce, tak se mi to nebude líbit. Pokud by to myslel vážně, měla bych pocit, že tu kamarádku urazil - a já bych cítila potřebu ji bránit. Pokud mi tou odpovědí lhal, tak ta odpověď je stejně k ničemu.

Z toho důvodu se mi zdá optimální mnou navrhovaná verze "Není to můj typ". Tím muž kamarádku neuráží a přitom se jako ženská dozvím to, co se dozvědět chci = totiž že se nemusím příliš obávat, že by ten můj mužskej po kamarádce "vyjel" ;-)

---

PS:
Já bych svému chlapovi nikdy nedávala takové pitomé otázky, protože chápu, že na ně nelze odpovědět pravdivě a "správně". Pokud moje kamarádka vypadá přiměřeně pěkně, tak je jasné, že průměrného a normálního chlapa musí občas napadnout, jaké by to bylo, kdyby... Nebudu přece tak blbá, abych tyhle myšlenky v mužském ještě rozdmýchávala, stačí to, co ho napadne samotného :-D Nikdo nejsme svatí (ani vy chlapi ani my ženské). Normální ženské přece musí být jasné, že někdy a za určitých okolností se prostě může stát, že...

PPS:
Za optimum považuju to, když muž i žena jsou natolik vyzrálí, že nechtějí zahnout, nevyhledávají zbytečně pokušení a rizikové situace a snaží se být druhému oporou. A vůbec nejde jen o fyzickou nevěru. Jde o to, jestli tomu druhému pomůžu, když je mu zle, když je nemocnej, podržím ho, když ho vyhodili z práce, když ho něco trápí - a na totéž se můžu spolehnout i já u něj. Když si navzájem dokážeme vyhovět, dělat kompromisy a snažit se, aby to naše soužití bylo oboustranně snesitelné a pokud možno příjemné. Ale to už jsem se myšlenkami dostala z pc.poradna.net někde na psychologicka.poradna.net ;-) takže končím a přeju nám všem prima protějšky, s nimiž by se nám dobře žilo.

Ještě přidávám odkaz na zajímavé zamyšlení Lidi nejsou labutě - pragmatický pohled na nevěru

Jednou měla manželka jakési vánoční mecheche z práce. Nelenil jsem, udělal jsem na čtvrtku červený kříž, přidělal na sáňky a okolo 21 hod pro ní přijelže jí jedu zachránit. Dala mi stovku, abych rychle zmizel někam na pivo a nedělal jí ostudu. Zamknul jsem sáně před hospůdkou zámkem na kolo, co jsem si ho prozřetelně vzal (že bych s tím počítal?) k hromosvodu a tenkrát, kdyř stálo pivo asi 7 Kč to bylo bezva. :-)

Souhrou okolností jsem dostal jako dárek 0.5 litru domácí
pálenky z višní a nic lepšího jsem ani vzdáleně neokoštoval.
Pokud jste pili nějakou opravdu super trnkovicu, tak tohle
je snad 3x lepší, ani tomu nechcu věřit.
Kdyby to šlo, tak bych vám každému nabídnul štamprlu,
zatím to nejde poslat mailem. :))

Tak mandlovicu neznám. Musí to být něco. Ale hlavně se nepředávkuj, víš žes mi slíbil uveřejnit tu novou povídku.

Kyanovodík vzniká enzymovými nebo chemickými reakcemi z kyanogenních
glykosidů. V našich podmínkách je nejdůležitějším kyanogenním glykosidem amygdalin,
přítomný v rostlinách čeledi růžovitých, (Rosaceae). Jeho významnými zdroji jsou hořké
mandle a pecky švestek, meruněk, broskví a třešní. V malém množství je také obsažen
v jádrech jablek a hrušní.

Ježíšmarjá, tys' mě vyděsil! Radějí sáhnu po mergli, taky máme v zásobách. Nevím jak ten kamarád tu mandlovici dělá - mandle nejdou přeci rozmačkat a zkvasit? Ale fakt ten líh:)) voní po mandlích. Máme od něj slivovicu, meruňku, hrušku a tu mandli. Vše řádně a několikrát destilované, takže alkoholu je tam odhadem 50-60%. Jen doufám, že tam necpe to ovoce i s jádrama a peckama :-?.

PS: Deprese také znám, právě zvolna do ní začínám při téhle noční šichtě upadat. Měl jsem být úplně jinde a nas*ral jsem tam tímhle subbotnikem hodně lidí, kteří mě čekali na víkend. To už je holt úděl majitelů firmy a třeba zaměstnanci tohle nevidí a akorát pak držkují, že je okrádáme o peníze z jejich těžké práce a tyjeme z jejich mozolů.

//Edit: Zatím čti ty staré ;-):-)

To jsem nechtěl, jen si dej.

To už je holt úděl majitelů firmy a třeba zaměstnanci tohle nevidí a akorát pak držkují, že je okrádáme o peníze z jejich těžké práce a tyjeme z jejich mozolů.

Tak to prostě z jejich pohledu je a nic s tím nenaděláš. To je taky nepřenositelná zkušenost. Když jsem kdysi dělal v kolbence dělňase a potom mistra, krásně jsem to sledoval. Můžeš to stokrát vysvětlovat ale pokud si to dotyčný nezažije na vlastní kůži, nepochopí. A je to hrozně nevděčné, buď je člověk dobrák a potom je za blbce, nebo zjistí že z něj mají už moc velkou srandu tak přitvrdí a je za hajzla.

Už jsem si dal, mňam!! Nesmím to přehnat, nebo budou kalkulace takové, že jim vyskočí klobouk. Jj, přesně tak. Když už si zaměstnanci dělají co chtějí, lépe řečeno nedělají nic, tak se nas**ru, seřvu všechno na dohled na dvě doby až z nich lítají chlupy. Sice zaslechnu mumlání "se zase blbě vyspal", ale aspoň je na nějakou chvíli pořádek :)).

Jestli to měla být impertinence, potom jsem si ji v zárodku nepřipustil. To druhé znám bohužel taky. Kdo nezažil na vlastní kůži, nepochopí. A nemluvím o blbé náladě celebrit ale o klinické nemoci, zvratu v chemii organismu který dokáže úplně převrátit život a hlavně pohled na něj. 11 let a zatím jsem neprohrál. Churchill ji měl taky a dožil se požehnaného věku, to si připomínej.

Ani nevis, jak me to desne stve. Venku od vcerejska duni vinobrani a ja tam nemuzu jit :-( Minulou nedeli jsem si na volejbale vyvrknul kotnik, takze jsem na neschopence a doma a chodim o berlich. Stridave neco kutim na domaci siti ( Linux terminal server project se pekne pohnul dopredu, uzasna vec a VLC 0.9.2 uz nedela memoryleaky ), striham fullHD video z tabora a hraju TeamFortress2. A sem tam si dam sklenicku doneseho vinka. TV pro me neexistuje. Kdyz se chci podivat na film, nakouknu do videoteky.

Já jsem se celej den s kolegou a laserovým metrem brodil bahnem na budoucím staveništi. Od bahna až na pleši, vztek že se to muselo zajistit na poslední chvíli resp. investor nedodal některá zaměření a kvůli kalkulacím co chce mít do pondělka hotové jsme se tam plazili, teď naceňujeme. Do baráku jsem se málem nedostal, plná ulice policajtů a sanitek, patrně někdo spadnul pod vlak co mi jezdí kolem baráku, raději jsem to příliš nezkoumal a vytroubil ty blbce policajty, co mi stáli před garáží. Debilové, kolem místa tři prdele. Kdyby jim před garáží zastavil normální řidič, tak mu dají pokutu jak řemen. Místo využití letošního posledního víkendu bez sněhu k lepším aktivitám sedím za počítačem a vyplňuju tabuli v Excelu s 4 000 položkama.

Díky. A obzvlášť díky za výše uvedený návod na repliku "Líbí se ti ta...", příležitostně použiju ;-).

Před chvíli vysmahly dvě auta cajtů a sanita. Havrany jsem neviděl, tak nevím, co se stalo. Vlak tu stál skoro 2 hodiny. Rozhodně koukat na koleje se mi nechtělo. Už jednou mi před barákem přejel rychlík chlapa, podlejzal klandr mezi kolejema, doháněl vlak na druhé koleji a smetl ho rychlík v plné rychlostí. Kusy toho člověka mi sbírali až ze stromu na zahradě. Brrrrr, fuj.

já jsem na netu furt, teda mimo tu dobu, kdy tam nejsem :-) Teď zrovna dovařuju guláš na zítřejší oběd, ať má čas se trochu rozležet. Můj syn ho před chvilkou vymlaskl půl talířku a říkal, že je dobrej, takže zítra bude ještě lepší...

Proč jste teď na netu?- A tady?

Asi "taky-utíkám" někam kde mohu, ale taky nemusím být, kde najdu hodně zajímavých informací, a kde jsou i zajímavý lidé.
Tady se nehodnotí vzhled, ale to co je "uvnitř"...:puff:
Ještě mi někdo tvrďte, že net neumí přenášet chutě - z toho čtení tu jsem si musel dát pauzu na sváču a panáka domácí slivky...:-)