Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie NTB s TV cez Hdmi, vynecháva obraz aj zvuk na TV

Čauko, keď prepojím NTB s TV cez Hdmi. Na telke mi vypína obraz aj zvuk... Vypne na sekundu a znova naskočí... V nepravidelných intervaloch, ale robí to pravidelne a často... Nemusí byť ani zapnutý žiaden film... Nič... Proste je len zobrazená plocha Windowsu a aj tak to vypína... Pri prehrávaní videa, v momente vypnutia obrazu a zvuku, video beží ďalej a v momente zapnutia je v aktuálnej pasazi... Nechápem čo stým... PS4ka beží cez Hdmi normálne... A to prehráva väčšie zmeny obrazu a grafickú náročnosť... Než dáka zapnutá Windowsacka plocha... 😔 Ma niekto prosím skúsenosť? Ci radu?

Nastavene mam 1920 na 1080 32bitov 60Hz interný display a aj obrazovku 2. Aj keď nastavím na 40Hz alebo 30 tak to robí stále rovnako... NTB je HP Pavilion 15-cs1... Keď dám nastavenia grafickej karty, mam na vyber 3 možnosti, 1. nechať rozhodnúť systém Windows, 2. Úspora energie GPU: Intel (R) UHD Graphics 620, 3. Vysoký výkon GPU Nvidia Geforce MX130... No nech nastavím ako chcem, stále to na tej telke vypadáva...

V Informáciách to tak píše... HP Pavilion Laptop 15-cs1xxx doslova takto. Podľa čísla produktu je to cs1010nc. Skúšal som aktualizovať ovládač graf. karty, píše ze je aktuálny. TV je LG 47LB630V ma Full HD rozlíšenie...

Telka nie je tajná... 😃 Pár príspevkov vyššie je napísaný model aj značka TV... Vieš čo, skúšal som... Jedine co som tam objavil bol eco režim, ten som vypol... Ale aj tak to vypadavalo... Ešte skúsim zajtra popozerať... Pripadne prehodiť NTB na inú TV... Len sa mi nechce vyberať Hdmi kábel... Mam všetky tie káble v kope zviazané... Keďže je ta TV hodena na stene... Len ma štve, ze niekedy to beží bez problémov... Kľudne aj pol hodinu v kuse... Hrám CSko a pohoda... No a keď prídem na Windows plochu, začne to padať... Pustíš film, padá to podľa nálady... Niekedy áno, niekedy nie... Pritom sa s NTB ani s káblom nehýbe... Je to stále na rovnakom mieste... A už mi to hlava neberie...

Tak ešte raz... 😉😃 V Informáciách to tak píše... HP Pavilion Laptop 15-cs1xxx doslova takto. Podľa čísla produktu je to cs1010nc. Skúšal som aktualizovať ovládač graf. karty, píše ze je aktuálny. TV je LG 47LB630V ma Full HD rozlíšenie...