Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může být ctfmon.exe vir??

zdravím... zjistil jsem že když zapnu Win xp home tak se to načítá strašně dlouho... tak jsem se podíval přes msconfig co je po spuštění.. tam se nic moc neobjevilo.. ale když jsem se podíval přes Spybot Search Destroy tak jsem tam narazil na několik ctfmon.exe pod různýma uživatelema a všechny se spouští.. a když jsem si přečetl co je v popisu vlevo.. tak pokud jsem to přeložil dobře.. tak to má být jako vir viz obrázek.. je to tam označený.. nevím jestli jsem to pochopil dobře.. a zajímalo by mě tedy co to má být.. vím že to je na office ale nechápu proč se to pouští tolikrát.... taky je možnost že spybot tam píše kraviny.. prosil bych o rady díky

//edit... avast nic nenašel.. a spybot jenom normálně nějaký cookies a to samý SAS...

[virus2iu1.jpg]

Téměř COKOLIV může být virus. Měl jsem virus watermark.exe,a ten nakazil soubory,z kterých se pak klonoval. Tento program by si měl "skartovat" pomocí AVG,a resetovat (reinstalovat) systém. Vymazat celý počítač (nejen C)-čili formátovat všechny disky,harddisky,flashky,dvd,cd a vše co si v celym životě použil.