Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na nastavení e-mailu

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Jde nějak u seznam e-mailu nastavit meil tak, aby u určitých meilů nebylo možné poštu doručit a odesílateli se to vrátilo zpátky s tím, že zprávu není možné doručit? Nutné je, aby věděl o tom, že e-mail nebyl doručen.
Díky

Bohužel každá odpověď pouze potvrdí, že mailová adresa je platná.

To je hloupost. Platná adresa je ta, ze které se mail nevrátí jako nedoručitelný.
Za mne funguje odhlašování, pokud tam ta možnost je, použiji ji a maily přestanou chodit.
Pokud tam není, nastavím filtr na serveru a maily označuju jako spam a přesouvám do spamového koše. Každý normální filtr by měl na to reagovat a upravit spamová pravidla a podobné maily pak brát jako spam.