Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhodné BSoD errory

Zdravím,

poslední cca 3 měsíce jsem začal dostávat BSoD s různými chybovými hláškami, nejčastěji ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY nebo IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Dochází k nim podle mě absolutně náhodně, občas během hraní hry, občas procházení internetu, občas zapnu PC, přihlásím se do účtu a jdu pryč a když se vrátím, tak vidím že se PC restartoval a najdu minidump.
Jelikož je chyba pokaždé jiná, tak mi bohužel ani google moc nepomohl, provedl jsem odstranění antiviru, aktualizaci snad všech ovladačů a 2x jsem provedl Memtest86 na 4 passy a pokaždé bez chyb.
Původně jsem se obrátil přímo na fóra Microsoftu, tam mi nějaký poradce radil věci, které jsem už provedl a to na základě chyb z dumpů a nakonec mi napsal, ať se ozvu až budu mít další BSoD a dump, poté už se neozval, proto se obracím sem. Zde přikládám posledních 7 dumpů: http://leteckaposta.cz/194885450
Děkuji předem a budu rád za každou radu.

Moje PC: Win 10 Pro build 19042
Gigabyte AB350-Gaming 3-CF
CPU AMD Ryzen 5 1600, 3200 MHz
GPU Gigabyte GeForce GTX 1060 6Gb
RAM Kingston 2x8GB, PC4-19200, CL15-15-15, 2400Mhz

Disky jsou WDC WD10EALX-009BA0 1Gb - zde mám OS a druhý je WDC WD10EZEX-21WN4A0 1Gb. Jejich testování jsem prováděl jen přes příkaz CHKDSK a tam mi to nic konkrétního nenašlo.
Teploty jsou nesledoval nějak aktivně, sem tam jsem na ně mrknul během hraní her a vše vypadalo ok.
Děkuji za tip, pokusím se tedy co nejdřív provést čistou instalaci na jiný disk.

Tak použití crystal disku byla asi trefa do černého. Ukazuje podezřelý i neopravitelný sektory na systémovém HDD. Čekal jsem, že podobné věci by mi ukázal i přímo nástroj ve Windows.
Předpokládám tedy, že tohle bude nejspíš způsobovat moje problémy?