Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IPTV a domácí wifi

Ahoj,

prosím o radu, jak vyřešit následující situaci.

VDSL internet 50 Mbit/s, router Archer VR300, rodinný dům. Prostřednictvím wi-fi připojeny 4 kusy TV, na kterých běží různé formy IPTV (1x O2 TV, 2x aplikace na TV od sledovani.tv a 1x Skylink). Wifi signál je na místech, kde jsou umístěny TV dobrý, stabilní. Přesto se IPTV sekají, ať už jedou souběžně 2 TV, nebo všechny 4.

Jak z toho prosím ven? Připojit TV kabelem k routeru je bohužel nereálné. Mám se smířit s tím, že Archer VR300 víc jak 1 IPTV bezdrátově nezvládne, nebo je zakopaný pes někde jinde? Zkoušel jsem i každé TV přidělit kus pásma (VDSL linky), bez úspěchu...

Díky moc za radu.

Dosť často býva problém na strane počítača, resp. jeho mizerného drivera. Môžeš sa pokúsiť pohľadať lepší driver (firmware) i keď pripojenie káblom je najlepšia voľba, pretože kábel nechytá rušenie z okolia tak ako wifi.
Minimálne treba používať 5 GHz wifi keď už je wifi nutnosť.