Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhani,sekani behem online hrani

Dobry den jiz 5 let se potykam s trhanim a sekanim hry cs 1.6,behem te doby jsem zmenil providera(AP-DSL 2x),dale zkusil ruzne fixy(valve),nastaveni ratu nebo 100x reinstal hry,koupi noveho zeleza(vcetne 240hz monitoru).Nasel by si nekdo z vas cas a pomohl mi prosim.Vopred dekuju.

Ahoj jelikoz jsem letos presel na win10_64bit da se rict ze system vcetne driveru(dle potreby)instaluju sam.
Mozna by bylo k veci zverejnit zelezo,doufam ze to pomuze:
Intel i5 4.1ghz
Nvdia 1050ti
Viper DDR4 2x8Gb 4000mhz
Sdd Sata 6Gb/s 240Gb
Win10_64bit Home
Viewsonic Xg2530 240hz

Tak to je špatné. Najdôležitejšie je to ostestovať na optike a najlepšie v inej lokalite (meste/vesnici) ako bývaš inak to môžeš preinštalovávať donekonečna bez úspechu. Zrejme by sa dalo dohodnúť aj v servise.

Inu kdyz nedokazu otestovat svuj pocitac(pripojeni)u nekho jineho co muzu delat?
Prvni co mne napadne je najit problem u mne,treba testovani HW nebo pripojeni,pochopte mne kdyz je problem s pripojenim musim to necim podlozit.Byl bych rad kdyby ste mi doporucil nejakej test o kterej se muzu oprit(treba u providera)za predpokladu ze bude problem v siti.

Ahoj stahl a nasledne jsem si spustil furmark,predpokladam ze z toho testu jsem dostal par uzitecnych informaci.Treba tak jadra nebo pameti(to asi nikoho nezajima),co je pro mne uzitecny byla teplota GK behem testu a nepresahla 70 stupnu(Zhruba po 10 minutach testovani spise teplota klesala ze 70 na 67 stupnu).Gpu stress test u nativniho rozliseni(1920x1080-fullscreen)mi ukazal slusnych average 44fps.Zacal jsem rozlisenim 1280x720;tak to bylo nastaveno.Par screenu vcetne logu:
https://ulozto.cz/tamhle/keQQwUX4oZR2#!ZJWwMGR2ZGVmZmWwZ2IuAwV2LJSyLwWFJz9EYKO3Gz0mEwRlLD==
Vcera jsem provedl test pripojeni pres cmd www.seznam.cz,po 10 minutach jsem test vypl max15ms min11ms average 13ms.
Byl bych moc rad kdyby mi nekdo pomohl s IP daneho servru,aby jsem mohl otestovat treba ztratu paketu.Spusteni cska a nasledne pouziti cmd s prikazem netstat mi ukazuje ruzne IP adresy,ale netusim ktera je ta spravna.Vopred dekuju