Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhani,sekani behem online hrani

Dobry den jiz 5 let se potykam s trhanim a sekanim hry cs 1.6,behem te doby jsem zmenil providera(AP-DSL 2x),dale zkusil ruzne fixy(valve),nastaveni ratu nebo 100x reinstal hry,koupi noveho zeleza(vcetne 240hz monitoru).Nasel by si nekdo z vas cas a pomohl mi prosim.Vopred dekuju.

Ahoj stahl a nasledne jsem si spustil furmark,predpokladam ze z toho testu jsem dostal par uzitecnych informaci.Treba tak jadra nebo pameti(to asi nikoho nezajima),co je pro mne uzitecny byla teplota GK behem testu a nepresahla 70 stupnu(Zhruba po 10 minutach testovani spise teplota klesala ze 70 na 67 stupnu).Gpu stress test u nativniho rozliseni(1920x1080-fullscreen)mi ukazal slusnych average 44fps.Zacal jsem rozlisenim 1280x720;tak to bylo nastaveno.Par screenu vcetne logu:
https://ulozto.cz/tamhle/keQQwUX4oZR2#!ZJWwMGR2ZGVmZmWwZ2IuAwV2LJSyLwWFJz9EYKO3Gz0mEwRlLD==
Vcera jsem provedl test pripojeni pres cmd www.seznam.cz,po 10 minutach jsem test vypl max15ms min11ms average 13ms.
Byl bych moc rad kdyby mi nekdo pomohl s IP daneho servru,aby jsem mohl otestovat treba ztratu paketu.Spusteni cska a nasledne pouziti cmd s prikazem netstat mi ukazuje ruzne IP adresy,ale netusim ktera je ta spravna.Vopred dekuju