Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření wifi signálu na zahradu

Ahoj odborníci,

mohu Vás s dovolením poprosit o radu. Mám v baráku router TP- Link MR 200 od poskytovatele LTE internetu O2 a chtěl bych signál rozšířit i na zahradu viz. obrázek v příloze.
Představa je taková, že bych z routeru z domu vyvedl kabel přes zeď do upevněného vysílače k venkovní zdi, který by signálem pokryl zahradu a chatku a zároveň aby nebyla zpomalena wifi v baráku.
Mohli byste mě prosím doporučit nějaké spolehlivé zařízení? Děkuji obrázek situace : https://ibb.co/hg6d2sp

no právě. kdyby dal ven pod střechu jen panelovou anténu, ta má vyzařovací úhel asi 90°. ty směrové venkovní klienty asi 60°.
když to natočí hlavním směrem doprava, bude mít vlevo asi 1/3 zahrady nepokrytou.

když tam dá všesměrovou tyčku, pokryje celých 180°, do baráku přes zeď mu půjde minimum a když bude ap o aspoň 5 kanálů posunuté proti domácímu routeru, nemusí ho to trápit vůbec.