Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace winxp na SATA

mám problém s instalací na SATA, kde je potřeba pomocí diskety nebo to hodit přímo na instalační cd, nějakých driverů, který lokalizují ten můj disk. Pokud to neudělám tak mi to při instalaci vyhodí, že disk na který mají být instalovány nové xp nebyl nalezen. nevíte prosímvás někkdo, kdy ty drivery nebo co to vůbec chce na tu lokalizaci najít nebo vytvořit? Vím, že už jsem to nějak dělal z cd ale už si to nepamatuji...

Staci nastavit AHCI mod na Compatible namiesto Sata a malo by to ist.

Inak o com ste pisal vy, tak to je nLite, program, ktory dokaze SATA ovladace integrovat na CD. Ale jednoduchsie sa to da spravit tak, ze SATA ovladace (zo stranky vyrobcu) stiahnete na disketu a po zahajeni instalacie mackate F6 a date nacitat ovladace z pripravenej diskety. ;-)

Vela zdaru.