Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová telka UHD

Ave. Vím, že jsem to tu už dával, ale stará LG sa nejak zbrchala k životu :-p. Nyní je ale ta pravá chvíle - začíná blikat a skuhrat (zdroj?). Vymyslel jsem toto. Doporučíte nebo budete kamenovat? Pro hnidopichy: bude to zas na nějakých pět let, než ji manželka zlikviduje. Edge je mi jedno. Ambient je velké plus. Bude umět miracast? Máte či znáte? Su jedno velké ucho.

loading...

Mám toho plné zuby. Něco má kvalitní obraz a zvuk na piču (viz ten Samec, kterého jste zprznili), něco obraz z řiti a zvuk skřivana. Mám vás dost. Chci konkrétní odpověď: Samce jo nebo ne? Proč? Skuhrá /huhlá/ jak? Jak moc blbě? Olezou mi uši? Neserte mě, nebo vás prokleju. Umím to.