Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Invex 2008, půjdete?

Má vůbec posledních deset let chodit na Invex? Já už asi 5 let nebyl a pořád žiju v domnění, že o nic nepřicházím.

Co vy?

Pavel

Máš pravdu, o nic nepřicházíš.
Vlastně přicázíš. Pokud toužíš po tom, prodrat se davy pubošů, sbírajících naprosto cokoliv, co není přivázan, je to pro tebe jak dělané.
Pokud tam půjdu, tak jedine kvůli nějaké konferenci...

Zažil jsem: stánek firmy, u něj taková nádoba, do které návštěvník vložil svou vlastní vizitku. Firma, že se mu ozve, pošle propagační materiály a tak. Nu a... a někteří, co sbírají propisky a bonbóny a igelitky prostě sáhnou do té nádoby a se srdcem zahřátým štěstím na maximum si to narvou do igelitky/batohu. Pak to za rohem či doma vyhodí.

Pavel

:))

nj, kdyz jsem byl na svym prvnim invexu asi pred jedenacti lety, privezl jsem si asi 30 propisek, nejaky balonky, diskety a nevim co jeste za blbosti.

Ale pamatuji si na prednasku o tehda vznikajicim (aspon ja jsem o nem slysel poprve tam)digitalnim fotaku, uz si nepamatuju podrobnosti, ale vim, ze jsem ztoho byl dost unesenej a fascinovan:-)

commanos 3? no nevím, dohrál jsem několikrát 1čku s datadiskem do konce, ale c3 je podle me naprosto nechutná hra, samé komplikace a ztratilo to své kouzlo..

Jasan :-). Jedu tam s kámošem, který nikdy na výstavišti v Brně nebyl, tak to bude pro něj premiéra a možná i derniéra. Dohodli jsme se totiž, že pokud nás Invex neuspokojí, příští rok nejedem. Doufám ale v opak. Nicméně mé zkušenosti mě spíš přesvědčují o mém posledním Invexu.

vlk56 - nebuď škarohlíd. Dáte pár klobásek, Draka, nebo jiný mok, a bude spokojenost.
I když se mi zase vynořila "asociace".
Kolega v práci o pauze, na téma seznamka - pánové, ať vás nikdy někoho nenapadne, seznámit se přes inzerát. Dáte si rande, vona přijde taková hubená, a protože jste blbej, tak ty lístky do dííívadla, přece nenecháte propadnout.
Z divadla do kavárny /jste přece ženteman/, z kavárny ke mně domů, vona jde do koupelny, příjde jak pánbůh stvořil, a vy najednou zjistíte, že jste si dneska zaplatili tu nejdražší vstupenku do Českého Ráje - protože vidíte kost a trosky.
Holt každá zkušenost něco stojí.