Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Invex 2008, půjdete?

Má vůbec posledních deset let chodit na Invex? Já už asi 5 let nebyl a pořád žiju v domnění, že o nic nepřicházím.

Co vy?

Pavel

Jasan :-). Jedu tam s kámošem, který nikdy na výstavišti v Brně nebyl, tak to bude pro něj premiéra a možná i derniéra. Dohodli jsme se totiž, že pokud nás Invex neuspokojí, příští rok nejedem. Doufám ale v opak. Nicméně mé zkušenosti mě spíš přesvědčují o mém posledním Invexu.

vlk56 - nebuď škarohlíd. Dáte pár klobásek, Draka, nebo jiný mok, a bude spokojenost.
I když se mi zase vynořila "asociace".
Kolega v práci o pauze, na téma seznamka - pánové, ať vás nikdy někoho nenapadne, seznámit se přes inzerát. Dáte si rande, vona přijde taková hubená, a protože jste blbej, tak ty lístky do dííívadla, přece nenecháte propadnout.
Z divadla do kavárny /jste přece ženteman/, z kavárny ke mně domů, vona jde do koupelny, příjde jak pánbůh stvořil, a vy najednou zjistíte, že jste si dneska zaplatili tu nejdražší vstupenku do Českého Ráje - protože vidíte kost a trosky.
Holt každá zkušenost něco stojí.