Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace v Alze

Zelený skřet tady mnoho příznivců nemá, ale dneska se podělím o zkušenost s vrácením / reklamací.
Alza totiž zavedla samoobsluhu. Na terminálu zadáte číslo faktury, jméno, email a zvolíte jestli vracíte zboží bez vady nebo reklamujte vadu. Jelikož jsem vracel, už se to jenom zeptalo, kam poslat peníze a vyplázlo to samolepicí štítek. Ten nalepíte na krabici a strčí se to "reverzního" Alzaboxu. Než jsem dojel domů, přišla SMS, že vyřízeno a dobropis.

Pekny, osobne jsem ale nemel v Alze nikdy s reklamaci vetsi problem. Mensi byly, ale vzdycky byly nakonec vyreseny k me spokojenosti. Tim se jine obchody pochlubit nemohou.

Momentalne me Alza sere, ze absolutne nestiha plnit dodavky v cas, ktery sami stanovi. Pritom kdyby nelhali, nemel bych s tim problem a klidne si pockal.