Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s náhodným vypínáním Pc

Nevím zda je to tu dobře umístěné,...ale potřeboval bych poradit, zda někdo neví, proč se mi někdy vypne jen tak počítač,...stane se to třeba 1x za měsíc a může to být při jakékoliv příližitosti(koukáni na filmy-bez zátěže, hraní Warzonu třeba-zátěz), prostě mi skočí černý obras a asi se to Pc chce resetovat, černá obrazovka zůstává a všechny větráky se nahodí a hned po 1s zase schodí a takhle se to opakuje dokud ho nevypnu switchem či neodpojím ze zdroje,...pak ho zapnu a zase to faká🤷‍♂️(Jako je to 1x za dobu, ale stejně mě to štve, když už to mám pomalu to PC rok, je nové), a zdrojem to předem podle mě není

650W=zdroj
B450-gaming X = motherboard
Gpu=Rx570 4gb
Cpu=ryzen2600
Ram:16gb 3200mhz
Chladič základní od Amd a jeden v Case,...teploty jsou taky v pořádku(Gpu do 75C a cpu do 70C)

Náhodné vypínání může způsobovat i špatný kontakt paměti, grafiky a konektorů.
Zkus všechno povytahovat a znovu zastrčit.
Taky vadná baterka na základní desce umí podobné kousky.

Pokud to je rok staré, tak je to ještě v záruce.