Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stricky pc nenabehne

Zdravím, mám problem se svym starým pc. Je to už dědeček, ale deckam slouzi porad fajn.
Zdroj atx 300w, gt 210 1gb, 4gb ram, deska Asus p5pl le s Intel core duo
Po zapnutí pc se roztoči větráky gpu i cpu, ale tím to konci, dal se nic neděje, pc po zapnutí ani nepipne, nic. Zkousel jsem i prohazovat ramky a i jen s jednou, stále nic. Co myslíte, kde je příčina problému? Ano, vím, je to pc na smetak, ale třeba to bude jen banalita. Diky

KDYz uz jsem v tom, uvazuju, že jim upgraduju grafiku. Decka na tom hrajou převážně world of warcraft a ještě nejake další. Co myslíte, ma smysl upgrade grafiky nejake bazarove do par stovek nebo bude procesor hodně omezovat lepsi grafiku nez ta, co je tam nyní? Případně jakou nejlepší bych k procesoru core 2 duo e4500 mohl dokoupit? Jak rikam, hraje se tam převážně wowko.