Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozáruční servis - Alza

Ahoj,

před 4 lety jsem na alze zakoupil tento notebook:

https://www.alza.cz/gaming/lenovo-legion-y520?dq=4672113

Nyní bych ho potřeboval dát do servisu - je potřeba vyměnit celé vrchní šasí - s klávesnicí a touchpadem. Za ta léta se mi bohužel povedlo několikrát na notebook vylít tekutiny a nyní nefungují klávesy Q Z X C, občas numerická klávesnice a teď přestal fungovat i touchpad.

Máte někdo zkušenosti s pozáruční opravou na Alze - jsou schopní sehnat náhradní díl a v autorizovaném servisu opravit? Nebo se mám rovnou obrátit sám na nějaký jiný servis - jaký (jsem z Prahy)? Notebook jsem rozšiřoval o další modul RAM a vyměnil jsem SSD za větší - mám si stav raději vyfotit (HWInfo64)?

Nevadí mi, když nebude CZ klávesnice (české znaky č š ř atd.). Notebook je jinak jako nový, nepřehřívá se, proto mi nebude líto vytáhnout 3-4 tisíce za opravu, než se shánět po novém.

Díky moc za rady,

Brb

Máte někdo zkušenosti s pozáruční opravou na Alze - jsou schopní sehnat náhradní díl a v autorizovaném servisu opravit?

Alza nema zadnej vlastni servis, tedy pokud nebudeme pocitat par lidi z reklamacniho ustredi, kteri usetri Alze tisice kc tim, ze sami posoudi zavadu - zavada se neprojevila, reklamace neopravnena. Vsechno ostatni se pak posle do autorizovanejch servisu.