Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebootuje, rozhozene rozliseni

Zdravim,
Jednoho dne mi prestal pc, vlastne celkem z niceho nic, bootovat. Svedl jsem to teda na SSDcko, ktere bylo stale v zaruce, vymenil jsem ho, na nove nahral win a doufal, ze je vse ok. Instalaci win jsem projel bez problemu, pc najel v pohode, win zacaly automaticky stahovat ovladace. V tu chvili jsem dostal No signal na monitoru, pc se restartoval a pokazdy se zasekne na uvodnim logu win. Do biosu me pusti, ssdcko ukazuje, ale v podstate vidim jen pulku obrazovky, druha je usekla.
Co jsem zkousel:
Reset cmos, vyndat RAM moduly, dalsi instalaci, prepnout obraz na integrovanou gpu. Stale nic. Pri opetovnym reinstalu win se stane naprosto to same.

Sestava
i5 4460
Asus b85 progamer
Gtx 960 strix edice
2x4gb 1666mhz

Mate nekdo nejaky reseni? Diky vsem

Instalaci win jsem projel bez problemu, pc najel v pohode, win zacaly automaticky stahovat ovladace.

Zkus to instalovat bez připojeného internetu. Ovladače nainstaluj z CD k základní desce.
Pak to můžeš vyzkoušet, jestli to jede, případně teprve pak zapojit net. Budeš vědět, jestli je to nějakou aktualizací nebo ne.