Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadné CPU alebo MB

Podarilo sa mi dobre kúpiť Ryzen 9 3900XT, tak som doma robil menšiu šarádu s CPUckami. A keď som v PC1 vymenil 2600X za 2700X(ktorý predtým šliapal v PC2), tak mi OCCT hlási chybu na troch jadrach. Asi tri týždne dozadu mi na tom PC1 prestala poslúchať myš, tak som ju dal do iného USB a už išla(predtým bola v tom USB určených na myš a klávesnicu). Rozmýšľam či by náhodou nemohla byť v prdeli doska, proste sa poruča, bola kupovana z bazaru asi pol roka a niečo dozadu. Ešte lež tam pôjdem nacpat naspäť tu 2600X, či by aj tam nemohla byť chyba na doske a preto mi to hádže tu chybu na tom CPU, len taká moja úvaha.

To PC1 som aj skladal okolo vianoc, ked sa mi este dalo kupit lacne grafiky a cisto z bazaru a pocital som s tym, ze tam nieco odide(doska bola prvy adept, to je komponent, ktory ozaj nerad kupujem cez bazar, tak sa mi to iba potvrdilo). Len aby som mal pokoj od deti(aby sa nehadali, ked uz obaja synovia mali PCcka a hlavne som chcel mat aj ja jeden IBA MOJ) a mala aj najmladsia dcera svoju masinu. Ja to tam mam chronologicky tak, ze najmladsie PC ma najmensie cislo.