Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Team view problém

Já jsem moji známé dělal údržbu na notebooku když bydlela sama ona se teď přestěhovala jinam a teď k věci team view se k ní přihlásim ale už nemohu pohybovat myši a spouštět aplikace nevím jestli to souvisí s rychlostí internetu má download skoro 10 MB,upload 1.9 MB nebo co s tým je? díky

Team view nepoznám iba ak TeamViewer... zrejme má nastavené že keď sa pripojíš máš oprávnenie iba vidieť obrazovku ale nie ovládať,... to sa dá na jej stroji nastaviť v nastavení...

Btw. divím sa že dnes ešte niekto používa TeamViewer, ktorý už je tak osekaný na funkcionalite (free verzia pre nekomerčné), že buď zaplatíš alebo zvolíš konkurenciu (AnyDesk, alebo ešte lepšie VNC)

jedna technická: vnc je fajn víceplatformní, ale skrz zběsilé komprimace místo přenášení nativních objektů je relativně pomalý = potřebuje co nejvyšší šířku pásma.
je teddy dobře použitelný na lokální lan, ale komunikace ven je obvykle nepoužitelný potrat.