Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk se seká win7

Zdravím,
Dnes jsem zjistil že se mi na notebooku zničehonic začal sekat zvuk.A to absolutně všude.Při přehrávání muziky,filmů i v různých přehrávačích,na YT a pod. viz příloha.
Nejmarkantnější je to sekání při max.nastavení volume.Dole v liště.Při nastavení cca pod 50% se sekne jen občas.Nikdy předtím jsem s tím neměl problém.
Zkontroloval jsem ovladače a nikde mi to nepíše žádný problém.Odstranit potíže s přehráváním zvuku nijak nepomohlo.
Předem díky za podněty.

obvykle bývá zakopaný čokl v postupu instalace ovladačů (chipset, reset, zbytek).

u tebe to ovšem souvisí s napájením zvukovky, možná odešel přehřátím filtrační tantal u brouka zvukovky, nebo někde u chipsetu.

můžeš si pučit nějaký krám s usb zvukovkou, jestli to dělá taky?

pozn.: vidím sám, že intel + windows neumí využít ty ht jádra, klidně je zakaž, třeba ten krám bude mít i vyšší výkon.

Tak nejspíše to nějak souviselo s tím nesnesitelným vedrem?Protože když to blblo byl jsem v místnosti kde bylo kolem 30st.Zkoušel jsem připíchnout i externí zvukovku a bylo to to samé.K večeru jsem se pohyboval již na snesitelnějším místě a problém zmizel...Není to asi uplně ok že to nedává tyto teploty,je možný že něco odchází jak píše brtník.
Ohledně toho screenu správce úloh,hyperthreading to v aplikacích dáva.Takhle mi ty dvě jádra vyjíždějí pořád-bez spuštění čehokoliv...myslim že jsem to i zde kdysi řešil ale bez úspěchu proč tomu tak je.Ale nesleduju že by nějak brzdilo stroj nebo tak něco,tak to již neřeším...