Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Outlookem 2016 Home & Business

Zdravím,

už asi 14 dní řeším velmi podivné chování Outlooku 2016 - jednou ho spustím a funguje správně, pak ho vypnu, znovu zapnu a třeba nenašeptává adresy a když dám odeslat zprávu, uloží jí do rozepsaných místo odeslaných, případně zpráva visí v poště k odeslání a nejde s ní nic udělat. Adresátovi se ale doručí - dostanu odpověď. Pak Outlook vypnu a funguje zase chvíli normálně. Řekl bych, že to udělala nějaká aktualizace. Poradíte prosím někdo? Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat - nepomohlo.

Díky za tipy.

Prejdi na Thunderbird. To myslim vazne.
Nedopisovania/nenaseptavanie ulozenych adries je bug v Office, riesil som to u zakaznika par mesiacov dozadu a oprava je pomerne komplikovana.
Neulozenie kopie spravy do odoslanych moze vzniknut ak sa klient nespoji so smtp serverom v urcitom limite, respektive mu neposle celu spravu a tym padom sa sprava neulozi v IMAP priecinku odoslana posta a zostane visiet v poste na odoslanie.
Adresatovi dojde, ale jej kopia sa uz neulozi.
Dovodov preco to robi moze byt milion...od problemov na smtp servri (napriklad prekrocena ulozna kapacita) az po pomaly internet, velkost mailu a pod.

Já ale stále řeším ten hlavní a zásadní problém, který popisuju úplně nahoře a to je to, že se zrpráva buď neuloží nebo visí v poště k odeslání ale příjemci se normálně doručí. Dělá to jen Office 2016 jsem vypozoroval. V Office 2019, které mám na druhém PC se tak neděje...

Díky za info.