Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabijecka zapalovani

Ahoj, mozna hloupy dotaz, ale jak presne vlozit nabijecku do zapalovani v aute? Jde o to, ze jak ma ty bocni stribne vystouple "kolecka", tak ty mam vlozit do direk uvnitr zapalovani. V zapalovani jsou ale jakoby vertikalne 2 diry vetsi a vodorovne 2 mensi, tudiz ty 2 bocni vystupy mam vlozit dovnitr tak, aby zapadly do vetsich der nebo mensich? Nabijecka mi jde zapojit totiz do obou. https://www.alza.cz/xiaomi-mi-car-charger-pro-d5548793.htm mam tuto

Diky

Ak je to tomu podobná autozásuvka
Podľa všetkého máš autozásuvku typu bajonet. Takže zastrčit do zvislých tie výstupky, zasunúť a pootočiť (do vodorovných) - a je to zaistené, nevypadne, nevysunie sa a zároveň by sa mal zaistiť dostatočný tlak na kontakty.