Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provádíte nacenění PC?

Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o nacenění PC? Jestli to neprovádíte tak se omlouvám.
Procesor: Intel Core i5-6500
Deska: MSI B150M
RAM: 16GB HyperX Fury Black 2400Mhz
SSD: Kingston Now UV400 120GB
HDD: WD WD10EZEX Blue 1TB
Zdroj: EVGA 500B, 80+ bronze, 500W
Case: Zalman T5

Zhruba 5.5 roků starý stroj. Nová deska v případě poruchy nesehnatelné.
Cenu ovlivňuje existence 10100/10100f který aktuálně stojí okolo 2000. V novém a lepším by to bylo dnes složitelné cca do 9000 Reálnou cenu vidím na 3k. Vyvolávací dej klidne 4 a slevñuj. Na bazosi neplatis provizi.

Já tu cenu odhadoval a vidím, že sedi. Ano nepojede, je potřeba koupit grafika nebo připlatit cca 1500 za CPU s grafikou. Předpokládal bych spíš koupi grafiky, nebo použití nějaké starší co už doma je. Stejně tak u tazatelovy sestavy.

Deska samozřejmě patří mezi ty nejlevnější ale použitelná podle mě je. Sám jsem jednu udal a druhou teď mám s 10100, 1tb nvmen a 3060. Nemá podle mě cenu k tomu CPU brát desku za 4k.