Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku TV vybrat na optike, Magio / Orange TV

Pekny den.

Nastal cas osamostnanit sa, opustit RD rodicov.
Budem byvat v panelaku v BA, kde ma optiku aj Orange, aj Telekom.

Pripojenie na Internet nepotrebujem extra rychle (nehram hry, nestahujem serialy/videa), ale spolahlive.
Problem mam vybrat TV (Magio / Orange TV).

P.S. klasika "opytaj sa susedov" nefunguje (mozno, keby som tam byval 20-rokov a zo vsetkymi sa poznal).
Ked nejakeho suseda pristavim, tak reakcia "kdo sem cudzeho pustil"
Ked niekomu zazvonim, tak sa tvari, ako by som chcel cislo uctu aj z heslom.

Takze mi ostava, len poprosit dobrych ludi (ktori maju optiku) o radu aku TV (Magio / Orange TV)?
Zakladne info z webu, mam nastudovane, ale tam sa nedostatky urcite nedozviem.

Dakujem a zahodte sem par pismenok, budem vdacny.

Za mňa pomer cena-počet programov, tak jednoznačne UPC, ale ich box je nie ideálny..Orange TV - balíky tak, že zaplatíš veľa, ak chceš viac programov. Internet UPC, spoľahlivosť, dobrý signál napriek tomu, že ich modem/router nemá anténu, čo pri Orange (premium modem) aj Telekom (základný modem) sa nedá poveď, aj keď majú antény. Ale okrem toho spokojnosť s Orange internetom :))

Vidíš, presne, každý má iné skúsenosti a záleží aj od presnej lokality, ako dole píše @kubik, s UPC problém v Novom Meste, a v Petržalke v pohode, a to naozaj kvalita obrazu je na UPC veľmi dobrá, zvuk ani obraz nevypadáva :D

Mame Magio, svagr ma Magio, a funguje nam vicemene bez problemu (BB Sasova). Driv se stavalo, ze pustili spatny zvukovy kanal, takze jsme sledovali Orange County Choppers se zvukovym komentarem o stavbe valecnych lodi v rumunstine, ale v posledni dobe jsem to nevidel.
Dcera ma UPC (BA Nove Mesto) a je to v podstate nekoukatelne - na nekterych kanalech vypadava obraz, na nekterych vubec nejde.
OrangeTV nemam, neznam :)