Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall Windows 10 - Chyba

Zdravím, chtěl jsme převést PC do továrního nastavení a v průběhu reinstalace mi vyskočila hláška “Počítač byl neočekávaně restartován nebo došlo k neocekavane chybě. Instalace systému Windows nemůže pokračovat…..” Co mám teď dělat? Děkuji za odpovědi.

Bavíme sa o desktop PC? Lebo ak áno - tak tieto nemajú nejaké továrne nastavenia! Je to len oblb (to ich "továrne nastavenie značí len jedno - prevedie OS do počiatočného stavu tým, že zruší všetky aktualizácie, nastavenia, vymaže všetko - ak sa to nedá s uchovaním dát, ale pokiaľ boli chyby v ovládačoch , tak ti to nepomôže, pretože buď ti napchá ich generické, alebo nechá tie nainštalované). Pokiaľ sa to týka NB - tie továrne nastavenia je prakticky reinstall systému zo skrytej partície (vrátane bloatware) do stavu, kedy sa to tam dalo (to znamená nervy, pretože začne hľadať aktualizácie).
Pokiaľ máš na disku svoje dáta - vytiahnuť a pripojiť k inému PC ako ext.HDD/SSD a dáta zachrániť - ostatné - čistá inštalácia.
Licencia - ak predtým tam boli desiatky - zadávanie kľúča sa preskočí. W10 sa buď aktivujú samé (po pripojení k účtu na M$ server), alebo dáš Aktivovať (samozrejme, že M$ si "ošahá" ten stroj a keď zistí zhodu - ihneď aktivuje).