Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia 8600 problem

Dobrý den. mám sestavu MSI 480m2 http://www.100mega.cz/art_doc-AE5C77F3E336EA9EC1256 FBA00375D38.html amd 300+ 1024ram gf8600gt 512 ram.Při hranínapř fifa 08 ai méně výkoných her se mi stává,že buď zmizí kontury postav nebo textura obrazu/připomíná to někdy např negativ) a nebo se úplně monitor rozbliká a systém zmrzne. zkoušel jsem jak nejnovější whql ovladače,tak i některé starší. čistou instalaci systemu a ptoblem stejný. moje deska má chipset od ati a radeon x1350pro fungoval bez problémů.Oproti tomu gf8600 už mi ten samý problém dělá 2.ks.pochybuju,že by obě byly vadné...netuším čím by to mohlo být nestíhá třeba sběrnice na desce,nebo se jedná a hw konflikt? díky za info. s pozdravem Šefr

naprosto jednoduše.3D mark testuje i ostatní periferie pc a napád mě,že můžou procesy na pozadí v ram způsobavat zvětšování stránkovacího souboru tutíž zpomalování celého systemu...nápad.jak mi teda vysvětlíš,že stejno věc dělá i karta,která byla naprosto v pořádku? že by umírala MB? teoreticky jo...