Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava pdf v Adobe Acrobat Pro DC 2015 - nahrazeni textu

Ahoj,
mozna jsem natvrdly, ale uz druhy den resim problem s nahrazenim textu v programu Adobe Acrobat Pro DC 2015. V pdf potrebuju nahradit nekolik set stejnych frazi ktere se nachazi v samostatnych textovych oknech, vsechny je bez problemu najdu pres Upravy - Rozsirene hledani. Vysledek si muzu krasne ulozit, ale neni zde moznost text nahradit. Kdyz zkousim jednoduche hledani, muzu dany text nahradit, ale zase jen v jednom textovem okne.
Poradi mi nekdo?
Dekuji
Honza

Otázkou je, zda to vůbec lze udělat. Texty bývají (když se to podíváš editorem a ne prohlížečem) v chlívečcích, program si pak nemusí neporadit se změnou délky textu, zalomením, vynucenými posunutími dalších sekcí apod. Já Adobe Acrobat nepoužívám, mám PDF X-Change Editor Plus, tam to nejde taky.

Principiálně se mi zda *pdf blíže grafice než textu.

Nepomohlo by ti vyexportovat to třeba do Wordu/Excelu, opravit tam a uložit znova jako *pdf? Vím, pracné - a pokud tam je hodně grafiky, skoro nepoužitelné.