Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak udělat phpbb na web s wordpressem?

Ahoj kluci,

mám web s wordpressem na hlavní doméně. Vytvořil jsem složku www.domena.cz/phpbb a nahrál do ní phpbb. Rád bych to zprovoznil, ale píše mi to 500 Internal Server Error. Používám placený hosting webzdarma a už mi to nějak zprovoznili, že změnili htacces, ale já to nějak pokazil tu instalaci a smazal jsem to. Ještě to určitě pokazím víckrát. Nechci tam pořád dokola psát, chci si to udělát sám.

Budu rád za každou radu.

Nemuselo, tie 2 weby nemusia o sebe ani vediet.
Problem je, ze phpbb sa (asi?) musi najprv nainstalovat cez nejaky setup...ved sa musi vytvorit db, uzivatel, struktura a pod a az nasledne je phpbb funkcne.
Je tu vsak este moznost, ze ma naozaj nejake blbe pravidla v koreni domeny v htaccess, ktore prepisuju url a ked napise mojadomena.cz/phpbb tak sa v skutocnosti do toho adresara nedostane.
Mozno ma dokonca blokovane indexovanie cez diry na apachovi...to takto na dialku len clovek vesti z gule.