Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri výbere komponentov

Zdravím,
chcel by som sa spýtať, či som vybral ok komponenty do PC. Uvažujem, že by som niečo postavil.
Komponenty:
Matičná doska: GIGABYTE B450 AORUS ELITE V2
Procesor: AMD RYZEN 5 3600
RAM: HyperX 16GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 RGB FURY series
SSD(nvme): Crucial P5 1TB
Zdroj: Corsair CX550F RGB Black
Skriňa: NZXT H510i Matte Black
Grafiku kupovať nechcem, keďže sú teraz predražené
Ak vás napadá niečo lepšie čo tu môžem zmeniť, tak kľudne napíšte (najlepšie lacnejšie :D).

Neviem, ci sa tak uz stalo, ale over si na strankach tej dosky, ze pamate budu kompatibilne. Len jedna mala poznamka - naozaj potrebujes ten zevraj inteligentny bazmek na RGB? Pokial nie, staci ti aj H510 skrina, je to to iste, len ho to nema a je tym padom lacnejsia.