Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přihlášení pc

ahoj všem,nemohu se přihlásit do počítače chce to na mne heslo který asi jsem zapoměl at zadávám co chci nic nepomáhá jen zkuste to znovu a pořád dokola, už netuším jak dál přes učet microsowtu jsem na nic nepřišel, poraddte jak se dostanu do pc ,děkuji

loading...

6 z 5 brtníků nikdy - ale vůbec nikdy - nepoužívá zasr... účet microsoft.
zásadně, jen a navždy lokální účet. ten je tvůj, vždycky se k němu dostaneš, můžeš si s ním dělat co chceš = třeba vyresetovat heslo.

máš tajnou verzi w10, asi by se ti hodilo odblokovat lokální účet "administrator".

to je dobře, v "pro" verzi funguje normálně účet administrator.
jestli se ani se sítí ani bez ní nedokážeš dostat do windows, potřebuješ aktivovat zakázaného administratora.

nabootovat z flashky hirens64, v utilitách k security-passwords najít: "NT Password Edit" - v něm zobrazit účet administrator, odemknout, vyresetovat mu heslo a uložit změny.

možná by stačil i "Windows Login Unlocker" co tam má být taky, nezkoušel jsem.

team viewer je ti k ničemu: potřebuješ nastartovat pc z toho staženého .iso, ať už jsi z něj vyrobil dvd nebo flashku. platí to pro všechny nástroje. na tom boot médiu zřejmě žádný tw nebude (a nemusí fungovat síť), ani já ho neplánuju instalovat.

NT Password Edit:
dvd z .iso vyrobíš vypalovacím programem, flashku přes rufus nebo IsoBurner.
postup: https://docs.ovh.com/ca/en/dedicated/windows-expired-password-reset/#using-rescue-mode
ověřeno, funguje.
nebo videonávod, z jiného boot média, ale stejný program: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=AGavazKicuQ

jiný nástroj na "remove password": Reset Windows Password - o tomto .iso nevím nic, má to mít stejnou funkci: https://www.passcape.com/index.php?category=14&id=4&section=downloads

teď jsem vyzkoušel nějaké programy a moc výběr není.
- ta věc od passcape je jen demo boot cd. má více možností, pro začátečníka s jedním neznámým heslem nadbytečné. umí i doménový účet, vidím že i microsoftí účty. ale za 45usd.
- ze zvědavosti jsem si teď koupil PassGeeker za 30usd. funguje, zakázaný administrator při resetu hesla sám odemkne. rozumně jednoduché ovládání, ale vygenerované .iso ti nepošlu, má zapsané moje aktivační údaje. av kontrola v prohlížeči se mohla pomátnout, výsledek na virustotal je taky zábavný a aktivat se musí přes síť. ale mám další boot cd, ty já rád.

- zdarma zůstává to bootovací .iso hirens_pe_64, v nabídce najít NT Password Edit. mě připadá celkem intuitivní, žádný návod k odemknutí a vyresetování jsem nepotřeboval, ale odkaz na postup máš.
krátké a dostatečné video: https://www.youtube.com/watch?v=D9_8vz_lsRM

děkuji ti, ale pro mne nebo aspon zkusím formát disku včetně ssd disku ten jak zformátovat zatím netuším přes NTB ale mrknu na nějaký ten návod videjko a podoně pak zkusím nabotovat přes dvd pokavat nebudu uspěšný v pondělek to dám známému do pc servisu už jsem dohodnutý s ním jinak já a počítač to moc nejde dohromady dokážu jen základ oprava a podobně tady to je na mne vysoká škola,eště se chci optat od kad ji já ustí nl coš ty asi budeš dost mimo mne, dík