Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wordpress problém se zápatím

Zdravím, začal jsem tvořit web ve wordpressu jenže nedaří se mi změnit barvu v zápatí. V módu přizpůsobení šablony se mi díky úpravě css podařilo změnit barvu a však když se podívám na web jako uživatel tak se růžová barva zobrazuje stále. Děkuji za rady jak se té barvy zbavit případně celého footu. viz přilozene obrazky.

Kapátkem zjisti HTML kód té růžové barvy, vyhledej v CSS souboru a nahraď jinou barvou.

Neprozradil jsi, jakou šablonu chceš upravit, každá může mít patičku řešenou jinak. Stačí zobrazit zdrojový kód stránky, najít patičku a podle jejího ID vyhledat v šabloně a zakomentovat.

V módu přizpůsobení šablony se mi díky úpravě css podařilo změnit barvu a však když se podívám na web jako uživatel tak se růžová barva zobrazuje stále.

Taky je možné, že prohlížeč potřebuje promazat cookies a data stránky.
Zkus obnovit obsah stránky přes Ctrl+F5.

Anebo jsi měnil to .css jinde, než bys měl...